Forum rzeszowskich rowerzystów
http://forum.rowery.rzeszow.pl/

Spotkania ze "spalinowym carem" Tadeuszem Ferencem
http://forum.rowery.rzeszow.pl/viewtopic.php?f=10&t=2835
Strona 1

Autor:  BaracudaV [ 18 lis 2013, o 07:42 ]
Tytuł:  Spotkania ze "spalinowym carem" Tadeuszem Ferencem

Zgodnie z ustaleniami ze spotkania członków stowarzyszenia podaję termin i miejsce spotkania gospodarza stolicy imitacji z "ukochanymi" mieszkańcami. Zachęcam wszystkich mieszkańców tych osiedli a szczególnie osoby młode 16+ (wiek szczególnie ulubiony przez dziadka ;) ) i/lub młodsze do wzięcia udziału i lobbowanie rowerowych tematów:

...Zaraz po otwarciu drogi i placu (ciągu pieszo jezdnego który jest łącznikiem Al.Rejtana z ul.Kustronia i placu im. Maurycego Allerhanda przy gmachu sądu rejonowego) władze miasta na czele z prezydentem Ferencem spotkają się z mieszkańcami osiedli Mieszka I i Paderewskiego. Spotkanie z mieszkańcami odbędzie się w Osiedlowym Domu Kultury "Zodiak" przy ul. Mieszka I. Początek o godz. 17...

Źródło: http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,3496 ... z2kyJrHlNp

W tym temacie proszę o dopisywanie info (data, godz, miejsce, jakie osiedle lub dzielnia) na temat kolejnych wizyt gospodarskich o których się dowiecie.

Autor:  BaracudaV [ 5 paź 2015, o 09:48 ]
Tytuł:  Re: Spotkania z Tadkiem "kładką" pFerencem

RzeNews | 05-10-2015, 6:30 napisał(a):

Interesujesz się sprawami swojego osiedla? Spotkaj się z Ferencem.

W poniedziałek (5 października) i środę (7 października) Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, spotka się z mieszkańcami osiedli Zalesie oraz Staromieście i 1000-lecia.


Na spotkaniach prezydenta z mieszkańcami będą omówione sprawy dotyczące projektu budżetu Rzeszowa na 2016 r. oraz bieżące sprawy osiedli.

Poniedziałkowe spotkanie odbędzie się z mieszkańcami osiedla Zalesie o godz. 17:00 w budynku dydaktyczno-naukowym D9 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Zelwerowicza 4.

W środę Tadeusz Ferenc spotka się z mieszkańcami osiedli Staromieście i 1000-lecia. Spotkanie odbędzie się godz. 17:00 w budynku Rzeszowskiego Domu Kultury przy ul. Staromiejskiej 43a.

(kaw)

Źródło: http://rzeszow-news.pl/interesujesz-sie ... -ferencem/

Autor:  BaracudaV [ 19 paź 2015, o 20:47 ]
Tytuł:  Re: Spotkania ze "spalinowym carem" Tadeuszem Ferencem

RzeNews 9-10-2015 napisał(a):
Przyjdźcie na spotkania z prezydentem Tadeuszem Ferencem

W najbliższy wtorek (20 października) i środę (21 października) Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa, spotka się z mieszkańcami kilku rzeszowskich osiedli.

We wtorek (20 października) Tadeusz Ferenc spotka się z mieszkańcami osiedli Baranówka, Miłocin i gen. Władysława Andersa. Omawiany będzie projekt budżetu Rzeszowa na 2016 r. oraz bieżące sprawy osiedli. Spotkanie odbędzie się o godz. 17:00 w budynku Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Osmeckiego 51.

Środowe spotkanie (21 października) dotyczy mieszkańców os. Nowe Miasto. Odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Podwisłocze 14. Początek o godz. 17:00.
(ak)
Źródło: http://rzeszow-news.pl/przyjdzcie-na-sp ... -ferencem/

Strona 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/