Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
  Tytuł:
10 maja 2011, o 16:42 Nieprzeczytany post

Czemu nie :). Serdecznie witamy i zapraszamy do udzielania się na forum.

kamileq, ten jedyny.

Tytuł:
10 maja 2011, o 16:51 Nieprzeczytany post

To klawo ;)

Tytuł: WITAM
12 sty 2012, o 12:49 Nieprzeczytany post

Witam.
Jako że mam zamiar studiować w Rzeszowie i wynajmuję tu mieszkanie, to postanowiłem się zarejestrować na Waszym forum. Jeżdżę głównie w terenie, ale teraz siłą rzeczy będę się przemieszczał rowerem po mieście. Śledzę forum od jakiegoś czasu i niektóre informacje okazały mi się przydatne w poznawaniu Rzeszowa. Chętnie będę uczestniczył w rozmowach, jeżeli na dany temat będę miał coś do powiedzenia, a może kiedyś wybiorę się za Wami na jakąś przejażdżkę.
pozdrawiam wszystkich !

Tytuł:
14 sty 2012, o 11:08 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

witamy!

myśle, że pierwsza większa okazja będzie na masie krytycznej... wszystko wskazuje na to, że
w ostatni piątek marca ....

do zobaczenia

Tytuł:
8 lut 2012, o 23:48 Nieprzeczytany post

Sprzęt: 2 MTB, 1 CTB, Cross
Siema Vigi:) Już na drugim forum Cię widzę hehe

Obrazek

Tytuł: HeY
10 lut 2012, o 12:34 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: rower
Dzień dobry bardzo...

Witam wszystkich roweromaniakuf ;) i użytkowników vortalu.
Jestem z mojRZESZÓWka i liczę już sobie "kilka" wiosen ale nie o lata biega ale o stan ducha i to co w sercu się ma. Miłośnikiem rowerków jestem od dziecka dużo nimi jeździłem i przeszedłem większość etapów fascynacji nimi od 3-kołowców, składaków, BMX przez kolarki i pierwsze górskie a po dość długiej przerwie wypełnionej fascynacją 2-kołami w wersji moto nadszedł czas powrotu do starej miłości.
Z PRL-owskiej damki marki ROMET model Laura, zwanej pieszczotliwie "Lurą" wyciągniętej z garażowej graciarni wykorzystując ramę z kołami i kierownice oraz dodając kilka współczesnych części, akcesoriów i gadgetów zbudowałem wygodny miejski rower tzw holenderkę którą jeżdżę na co dzień. Moja fascynacja po latach "przestoju" rozwinęła się na tyle że przebudowując w podobny sposób od zapomnienia uratowałem kolejną Laurę tym razem w wersji Special którą to pomyka moja Pani.
Fascynacją rowerową zaraziła się też jedna z moich córek która obecnie wykorzystuje fabrycznego Beach Cruisera City 504 a ja od niej zaraziłem się Beach Cruiser'owym klimatem. Zupełnie przypadkowo stałem się posiadaczem BC marki Mifa.
Tak więc jeździmy sporo ale ciągle jeszcze za mało na co dzień do pracy, szkoły, dla przyjemności po mieście i za miasto. Solo, rodzinnie, razem z przyjaciółmi i z małym szkrabem w fotelasie. A raczej małą, w myśl zasady czym skorupka za młodu... której podobają się te wycieczki.

To tak g/woli przedstawienia się a w oczekiwaniu na pierwszy powiew wiosny zapraszam do kontynuacji tematu : viewtopic.php?p=9366#9366

żeszuf stolica imitacji

30 gru 2012, o 22:49 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Kellys Viper 5.0 disk (black)
Cześć nazywam się Michał na rowerze jeżdżę odkąd pamiętam ale tak naprawdę imprezami rowerowymi i rowerami zacząłem się interesować dopiero od sierpnia jak kupiłem sobie nowy rower bo stary komunijny wyzioną ducha, Jeżdżę na rowerze firmy kellys model viper 5.0 disk black edycja z 2012 roku

Głupota ludzka nie zna granic :D

30 gru 2012, o 23:09 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Mam ich kilka
Witamy serdecznie!
Jak już masz nowy rower to pora go przetestować w zimie. Zapraszamy na styczniową Masę Krytyczną :)

8 sty 2013, o 16:11 Nieprzeczytany post

Sprzęt: OKEY Mountain 26''
Witam wszystkich serdecznie! Mam na imię Ela, mieszkam już kilka lat w Rzeszowie, studiuję tutaj i pracuję.Zamiłowanie rowerowe pojawiło się u mnie dosyć dawno, zaczynałam od KARAT ROMET :) potem była długa przerwa w treningach a od tego lata powrót na trasy.Obecnie jeżdżę na OKEY MOUNTAIN 26''. Super sportowcem raczej nie jestem ale w lecie robiło się po kilkadziesiąt kilometrów dziennie, w zimie mniej, ale staram się żebyśmy z moim rowerem nie zimowali całkiem tylko chociaż na uczelnie i do pracy jezdzili. Mam nadzieję,że na Forum dowiem sie wielu ciekawych rzeczy, poznam fajnych Ludzi i bedę mogła się jakoś zaangażować w życie rowerowe w Rzeszowie. Pozdrawiam serdecznie !

8 sty 2013, o 16:18 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: rower
Witaj i zapraszam do udziału w najbliższej RzMK.

żeszuf stolica imitacji

8 sty 2013, o 16:47 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Ela zapraszamy do kręcenia. Młoda krew zawsze się przyda.
Najbliższa okazja na styczniowej masie krytycznej. Szczegóły na forum, stronach i fejsie.

Jeśli jesteś zainteresowana pomocą przy organizacji Święta Cyklicznego lub masy to zapraszamy:
https://www.facebook.com/events/411694662233989/

wbija... poznasz pozytywnie nakręconych ludzi

7 maja 2013, o 10:24 Nieprzeczytany post

Sprzęt: kellys spider 2012
Witam wszystkichserdecznie . Jestem tu po raz pierwszy i juz mi sie podoba tyle osób lubiacych jazde na rowerze. Na rowerze jezdze kiedy tylko czas mi na to pozwala. pozdrawiam cała ekipe:D

7 maja 2013, o 12:07 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Unibike Flite '09
Witamy na pokładzie, popracuj trochę nad gramatyką postów, bo ciężko się czyta, pozdro! :)

7 maja 2013, o 13:11 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: stary zardzewiały trup
Tak jest, szeryfie! ;)

20 maja 2013, o 23:45 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Author Traction
Witam wszystkich bajkoholików, przywitałem się na miniczacie a dopiero później namierzyłem temat więc się powtórze w odpowienim miejscu. Nazywam się Maciek. Pochodzę z wioski oddalonej od Rzeszowa o 20km, obecnie mieszkam w Rzeszowie. Studiuję na PRz 3 rok. Na rowerze od małego wszędzie i o każdej porze. Przerobiłem kilka modeli rowerów, aczkolwiek zawsze marzyłem o takim, w którym wszystko będzie sprawne. No i we wrześniu ubiegłego roku temu udało się kupić jak na moje oko okazyjnie przyzwoity sprzęt i jestem zadowolony. Od jakiegoś czasu jeżdżę codziennie 20, 30 czasem 60km w zależności od czasu i pogody. Jednak dość mam rowerowej samotności więc postanowiłem się przyłączyć :)
Wiedzę na temat sprzętu mam raczej podstawową aczkolwiek w oparciu o nią udało mi się kiedyś z całkiem zadowalającym skutkiem odrestaurować rower starszy ode mnie o kilka razy. Jeśli ktoś ma zajawkę na takie tematy to chętnie prześlę fotki oraz podzielę się zdobytym doświadczeniem podczas tej pracy. Obecnie jeżdżę na tym sprzęciwie http://imageshack.us/photo/my-images/16 ... 62020.jpg/, więcej o sobie w realu aczkolwiek należę do tych, którzy wolą słuchać.

Kto chce - szuka sposobu, kto nie chce - szuka powodu.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Podatek na rowery 1%