Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Wiadomość
  Tytuł:
1 lis 2011, o 19:10 Nieprzeczytany post

Sprzęt: szkot :) scale
to jeśli pogoda dopisze w następny weekend to można ustawić na traskę

Tytuł:
2 lis 2011, o 09:37 Nieprzeczytany post

Seba

U mnie generalnie większość tras to właśnie 40-60 km. W tym roku akurat tak się złożyło, że nie bardzo miałem czas i zostawały mi głównie soboty, więc starałem się robić dłuższe trasy.

Rahim
Mareks

Pogoda na sobotę wg prognozy nadal świetna :) . Ja wyjazd widzę tak: najlepiej byłoby być w Lesku przed 10 (żeby się trochę ociepliło), czyli mógłbym być w Tyczynie pod Biedronką ok. 8:20 i za jakieś 15-20 minut w Wyżnem. Co do trasy to pierwotnie (w lipcu) mieliśmy jechać taki wariant:

http://www.bikemap.net/route/685466

ale wtedy ominęlibyśmy Solinę i Polańczyk. Może więc ciekawszy byłby drugi wariant:

http://www.bikemap.net/route/1321218#lat=49.38461&lng=22.49863&zoom=11&type=2

Moglibyśmy zaliczyć jeszcze tę ściankę do kapliczki z wyścigu :hyhy: .

PS Jeżeli w przyszłym tygodniu pogoda będzie nadal nadawała się do jazdy, to można byłoby objechać taką traskę:

http://www.bikemap.net/route/1321463

Po drodze mielibyśmy jeden z najsztywniejszych fragmentów w okolicy (do Borówek).

Tytuł:
3 lis 2011, o 16:01 Nieprzeczytany post

"Drugi wariant" lepszy. Plan wyjazdu OK.

Tytuł:
18 lis 2011, o 12:42 Nieprzeczytany post

Przyjmiecie kobiete do swojego grona?

Tytuł:
18 lis 2011, o 21:22 Nieprzeczytany post

liska, zakładając oczywiście, że jakieś "grono" tu istnieje to chyba nie będzie to żadnym problemem ;) . Większym problemem jest pogoda i pora roku, która jeździe sprzyja delikatnie mówiąc średnio :( ...

Tytuł:
21 lis 2011, o 11:02 Nieprzeczytany post

Jest nas trójka stałych amatorskich jeźdzców. Może od przyszłego sezonu grupka się zwiększy. Jakby nie patrzeć to co rok skład sie zmienia, ktoś przychodzi ktoś odchodzi. Mam nadzieje, ze w przyszlym roku Ci co odeszli powrócą ( Lesiowaty urlop maturalny sie skończył :D ) tak więc im nas bedzie więcej tym większa frajda ;) zapraszamy

Tytuł:
21 lis 2011, o 13:29 Nieprzeczytany post
Rahim, do waszego grona ma zamiar się dołączyć osoba która istnieje na forum od samego początku czyli ja :D Trzeba będzie jakąś szoske kupić na nowy rok

Tytuł:
21 lis 2011, o 13:55 Nieprzeczytany post

To jedna z lepszych informacji przed rozpoczeciem nowego sezonu :D im więcej osób w peletonie tym lekkość jazdy większa ;) ciesze sie, że przymierzasz się do zakupu szosówki :) jak tak dalej pójdzie to może w przyszłym roku na inaugracje wyruszymy w grupce 5-8 osobowej :) ile nasza stała trójka marzyłao takiej grupce <marzyciel> :D Myśle, że za jakiś czas trzeba będzie napisać tu podsumowanie ubiegłego roku, napisać o większych wyjazdach o co za tym idzie zachęcić kilka osób to wstąpienia w nasze szeregi :)

Tytuł:
21 lis 2011, o 14:36 Nieprzeczytany post

Ja na 100% mam zamiar pozostać w grupce, mam nadzieję, że pod względem zdrowotnym przyszły rok będzie lepszy.

Tytuł:
21 lis 2011, o 16:16 Nieprzeczytany post
a może szosowcy wskoczą na mtb, taka mała wymiana :D

Tytuł:
21 lis 2011, o 16:18 Nieprzeczytany post

fakt faktem, jezdzimy na MTB :D tyle, ze nie robimy wspolnych wypraw na takim osprzecie :D

Tytuł:
21 lis 2011, o 20:40 Nieprzeczytany post

ja na MTB jeżdżę, byłem parę razy na wycieczkach ze stowarzyszenia, ale ostatnio góral niestety cześciej odpoczywa niż jeździ. :wstyd:

Tytuł:
23 lis 2011, o 12:45 Nieprzeczytany post

Sprzęt: 2 MTB, 1 CTB, Cross
Jürgen napisał(a):
ja na MTB jeżdżę, byłem parę razy na wycieczkach ze stowarzyszenia, ale ostatnio góral niestety cześciej odpoczywa niż jeździ. :wstyd:

:wstyd: :wstyd: i jeszcze raz :wstyd: :D
Zapraszamy za to tych szosowców, którym znudziło się kręcenie po asfalcie, na sobotnie wyrypy i nocne jazdy w terenie. Więcej w innym temacie... Póki jest sucho, to w lasach jest cudownie. Szosę można zostawić na gorsze czasy ;)

Obrazek

Tytuł:
2 mar 2012, o 06:21 Nieprzeczytany post

Witam was wszystkich, cóż ja założyłem ten temat i skoro wracam do "pedałowania" to pasuje coś napisać. Cieszę się że ten temat dalej się trzyma i że jest dalej ta garstka ludzi z Rzeszowa z którymi zawsze można wspólnie pojeździć, oczywiście jeśli nie macie nic przeciwko od tego sezonu z wielką chęcią potrzaskał bym kilometry tak jak wcześniej. Myślę że już za niedługo jak pogoda będzie dopisywała to powstaną jakieś wspólne plany spotkań na rozpoczęcie sezonu, a co do MTB do którego włochaty i nie tylko nakłaniają, heh niestety z przykrością muszę wam stwierdzić iż aktualnie mój MTB nie nadaje się ale jak go wyleczę to na pewno w ramach "wymiany" wskoczę na MTB i pozwiedzam "tereny". A i jeszcze mam pytanie bo ojcie_c założył nowy temat wiec kompletnie nie wiem teraz gdzie pisać ? tu czy tam? czy na obydwóch ? hehe ;]
PozdROWER.

Tytuł:
2 mar 2012, o 10:06 Nieprzeczytany post

Mathes, pisz w nowym :)

Fajnie, że "wróciłeś z zaświatów" :)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Podatek na rowery 1%