Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Autor Wiadomość
8 cze 2012, o 10:44 Nieprzeczytany post

Witam,mam 23 lata i z dalszymi wyprawami zaczynam przygode. Bedzie to moj drugi taki wyjazd(kilkudniowy) i licze ze zajmie okolo tygodnia. Szukam osoby chetnej, ktora ma podobne plany rowerowe, troche wolnego czasu i chcialaby pokonac te trase z kims jeszcze. Chcialbym na ile to mozliwe omijac drogi glowne. Mam pewien zarys trasy,ale szczegoly jeszcze do uzgodnienia. Planuje wyruszyc 23 lipca i wrocic z poczatkiem sierpnia. W druga strone powrot pociagiem. Dzienne odcinki w granicach 120-150 km. Calkowity dystans to ok 750 km. Jesli chodzi o spanie to w gre wchodzi spanie na dziko, na campingach, u gospodarza . Jesli chodzi o jazde w deszczu to nie jest to wiekszym problemem. Jesli jestes zainteresowany i chcesz sie dowiedziec wiecej to pisz smialo albo na poczte [email protected] albo na gg 23777513 pozdrawiam ;)

Tytuł:
8 cze 2012, o 15:28 Nieprzeczytany post
strasznie nudną trase wybrałeś ;)
Jak chcesz to szukam jeszcze jednej osoby na 10 dni w alpach, wyjazd samochodem 7 lipca.

Tytuł:
12 cze 2012, o 12:52 Nieprzeczytany post

To akurat prawda,trasa nie jest powalająca ale meta napewno przyniesie duzo satysfakcji ;) mozna prosic o wiecej szczegolow co do wyjazdu w alpy na mejla?z czystej ciekawosci

Tytuł:
12 cze 2012, o 16:42 Nieprzeczytany post

Ciekawy plan i jak najbardziej godny realizacji.

Myślałem o tym żeby wybrać się na Mazury i dalej dojechać nad morze, ale raczej
turystyczno-rekreacyjnym tempem. Ze zwiedzaniem atrakcji po drodze i spędzeniem
również trochę czasu na samych Mazurach, mogłoby to zająć trochę więcej niż tydzień.

Nie nastawiam się też na zdobywanie trasy czy jechanie w deszczu.

Jeżeli miałby ochotę zahaczyć o Mazury, to myślę że moglibyśmy się dogadać.

.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Podatek na rowery 1%