Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Autor Wiadomość
24 cze 2012, o 20:44 Nieprzeczytany post

Długi dzień i piękna pogoda samoistnie zachęcają do tego żeby wsiąść na rower i gdzieś pojechać. Osobiście nie przesilam się w tygodniu i na rower siadam zazwyczaj w sobotę lub niedziele, ale w takie piękne dni odnoszę wrażenie że to jest błąd.

Stąd propozycja żeby organizować jakieś luźne, rekreacyjne wyjazdy w tygodniu, bez szczególnego przemęczania się. Miało by to jeszcze tą zaletę że na rekreacyjnym wyjeździe mogły by jeździć ze sobą osoby mniej jak i bardziej doświadczone w naginanu pod górkę. Osobiście brakuje mi pomysłów i motywacji w tygodniu, ale jeżeli znalazło by się kilka osób chętnych, to zawsze można byłoby coś wymyślić.

Można ustalić w czwartek jakąś godzinę i jedno miejsce spotkań, a decyzje gdzie pojechać podejmować na miejscu.

Czy byłby ktoś zainteresowany ?

.

Tytuł:
24 cze 2012, o 23:09 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Unibike Flite '09
Nie wiem czym się będę zajmował na wakacjach, ale tak jak Snajper pisze, w czwartek gramy w bike polo, więc jak dla mnie odpada ;) Ale w innym terminie, jeśli tylko miałbym czas, to chętnie bym się pisał żeby pośmigać jakąś większą ekipą :)

Tytuł:
25 cze 2012, o 00:43 Nieprzeczytany post

Czwartek wydaje się być najdogodniejszy bo jak to się mówi "środa minie tydzień zginie"
i czwartek jest już bardziej wyluzowanym dniem, wiec na razie pozostańmy przy czwartku. Jeżeli temat by się rozwijał to będzie można coś wymyślić. :oczami:

.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Podatek na rowery 1%