Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
13 lut 2016, o 23:00 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Cossacj Country
Jako że pogoda zapowiada się całkiem znośna a po mojej grypie zostały tylko wspomnienia, jutro razem z moimi dziewczynami wybieram sią na wycieczkę. Trasa około 45 km głównie po asfalcie bocznymi drogami, trochę wzdłuż szlaku Green Velo. Tradycyjnie spotykamy się o 10:00 na rzeszowskim rynku. Nie zapomnijcie o napojach i czymś na ząb. Prognoza na jutro http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_map_um.php?ntype=0u&fdate=2016021306&row=465&col=269&lang=pl
A trasa przejazdu

Link do mapy

Obrazek

28 lut 2016, o 16:09 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Ty razem sobota, i zdecydowanie dalej niż dotychczas

Link do mapy
Pod koniec prądu już brakło, znaczy wiec co zrobić na drugi raz by starczyło.

Obrazek

5 mar 2016, o 14:10 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Zapowiedź na jutro

Tym razem bardzo nie typowo. Trasa bardzo krótka i tylko po mieście. Co nie znaczy że nie będzie widokowa.
Start wcześnie bo już o 8-mej na rzeszowskim Rynku. Kto ma niech bierze lornetkę. Będziemy mieli tez swoje. Pobawimy się w ornitologów podglądając ptactwo rzeszowskiego zalewu. Później odwiedzimy, jedyne w swoim rodzaju rzeszowskie ZOO. Chętnych proszę o potwierdzenie.
Z ran może być chłodnie więc nie zapomnijcie o rękawiczkach i czapkach. Herbata w termosie też się może przydać.

Trasa przejazdu

Link do mapy

I prognoza pogody http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_map_um.php?ntype=0u&fdate=2016030506&row=465&col=269&lang=pl

Obrazek

5 mar 2016, o 20:33 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Ja na pewno przyjadę o 8 na rynku.
pozdrawiam

10 mar 2016, o 15:33 Nieprzeczytany post

Sprzęt: szosówka
Szykujecie coś w najbliższym czasie? Chętnie bym dołączyć nawet na podobną trasę, choć kondycja jest jeszcze słaba. :zalamany:

10 mar 2016, o 18:34 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Zależy od pogody i wolnego czasu.

Obrazek

15 mar 2016, o 22:34 Nieprzeczytany post

Czy w piątek ma ktoś ochotę i czas jechać na krzyż w Niechobrzu koło 9 bądź 10 godz

18 cze 2016, o 21:12 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Przepraszam że tak późno daję info.
Plan na jutro
Tak wygląda planowana trasa. https://www.bikemap.net/pl/route/3603933-niedziela-na-rowerze-v17/
Wystartujemy o 10tej z Rynku. Jak zwykle koło pomnika. Trasa trochę dłuższa bo 50 km, i jeden stromy podjazd. Ale tam żadnego ścigania, spokojnie spacerkiem podprowadzimy rowery. Dłuższy postój w tężni solankowej gdzie poddamy się inhalacji i odpoczynkowi. Jest tam dostępna woda do picia, sklepik i mały punk gastronomiczny. Ale proponuję by każdy wziąć coś na ząb, a przede wszystkim wodę do picia.
Kto chętny zapraszam.

Obrazek

23 wrz 2017, o 22:15 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Plany na Jutro.
Wyjazd rowerowy do Przeworska. Zbiórka o 11:00 na rzeszowskim rynku. Tam dojazd rowerem jakieś 50 km. Sam raj tez około 50tki, Razem setka. Powrót pociągiem do Rzeszowa.
W Przeworsku http://pktr.przeworsk.um.gov.pl/nowa/?p=1220

Obrazek

24 lis 2017, o 23:25 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Ktoś ma jakieś plany na jutro? Bo w niedziele już śnieg z deszczem?
Ja taka propozycję mam.
Start o 11:00 z pod pomnika Sikorskiego przy ulicy Cieplińskiego. Powinno być 100% po asfalcie.

Link do mapy

Obrazek

12 maja 2019, o 23:26 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Bottecchia107, AuthorCodex15
Planuję 2 dłuższe trasy 150-200 km. Zaczynamy od Krakowa. Dokładny termin podam na forum i na grupie na FB. Jeśli będzie ciepło i nie pojadę na zawody, to już w przyszłą sobotę. Jednak bardziej prawdopodobny termin to 25 maja. Komu pasuje, to pojedzie. Nie ma żadnego ścigania - tempo rekreacyjne 20-30 km/h. :P

Rzeszów - Kraków
Dokładną trasę podam po przeanalizowaniu wszystkich wariantów. Prawdopodobnie pojedziemy przez Sędziszów, Straszęcin, las w Czarnej, Tarnów, następnie szlakiem EuroVelo przez Puszczę Niepołomicką. Krótki postój w Tarnowie lub okolicach, żeby coś zjeść lub zaopatrzyć się w prowiant. Jeśli zajdzie potrzeba, to zatrzymamy się też w innych miejscach. Osobiście wolę do Krakowa pojechać rano rowerem, a do Rzeszowa wrócić pociągiem. Jeśli odwrócimy kolejność, pod koniec do RZ na rowerze możemy wracać po zmroku, a więc niższe temperatury i odpada teren. W KRK zawsze można znaleźć nocleg (a może nazajutrz ruszyć do Katowic? to przegięcie). Ale jeśli taka będzie wola większości, to do nie widzę przeszkód, aby do KRK jechać pociągiem.

Rzeszów - Przemyśl - Rzeszów
Trasa: Rzeszów - Tyczyn - las Green Velo - Błażowa - Dynów - Dubiecko - Przemyśl (postój ok. godzinę) - Pruchnik - Kańczuga - Albigowa - Kraczkowa - Malawa - Rzeszów. Jest opcja, aby ominąć las. Będąc ostatnio w Przemyślu nie znalazłem żadnej porządnej restauracji, tak więc będę jeszcze szukał jakiegoś punktu, gdzie można się posilić w dalszą drogę. Kto wymięknie w Przemyślu, to wróci pociągiem.

Czy ktoś jest zainteresowany takimi wypadami?

13 maja 2019, o 20:44 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Mam ich kilka
szynobus napisał(a):
Rzeszów - Kraków

Przeglądnij tą trasę. Jechaliśmy na szosie, głównie serwisówkami, trasa bez samochodów.
https://www.strava.com/activities/2234341897

13 maja 2019, o 22:31 Nieprzeczytany post

Sprzęt: 2 MTB, 1 CTB, Cross
Kurcze, a ja chciałem zrobić sobie trasę do Cisnej i powrót. Wiem że wyjdzie więcej niż 250, ale na to jest cała doba. Chciałem zrobić to sam w końcówce tygodnia. Ktoś chętny? Pogoda syf, więc przynajmniej się będzie człowiek pocił... i nie będzie się kurzyło ;)
Jeżdżę tym: http://www.bikestats.pl/rowery/Cube-hyd ... 21717.html

Obrazek

25 maja 2019, o 19:25 Nieprzeczytany post

250 km crossem na chwilę obecną za daleko.

Objechałem trasę z Krakowa do Tarnowa. Jest 100% płaska. Jeśli planujecie jechać w niedzielę, to weźcie jakiś prowiant, bo nie znajdziecie żadnego czynnego sklepu. Dopiero przed Tarnowem. Początek Wiślaną Trasą Rowerową. Potem zjazd do Niepołomic. Dalej Puszcza Niepołomicka (100% asfalt, w pewnym momencie trzeba skręcić w prawo). Kilka odcinków szutrowych przez las. Reszta asfalt. Ruch znikomy. Obczaję jeszcze trasę, którą wrzucił Zuki.

Wypad Rzeszów-Kraków przełożony na czerwiec/lipiec. Jutro być może pojadę do Przeworska. Zależy od pogody.

2 cze 2019, o 01:31 Nieprzeczytany post

Jeśli pogoda dopisze, to jadę do Krakowa w kolejny weekend. Czy ktoś jest zainteresowany?

Przygotuję 2 warianty - asfaltowy i terenowo-asfaltowy. Propozycja tego drugiego tu z opisanymi punktami:

https://www.traseo.pl/trasa/rzeszow-kra ... propozycja

Wersja asfaltowa w przygotowaniu (będzie podobna do tej, co wrzucił zuki).

Wyjazd o 6:00, najpóźniej o 7:00. Tempo rekreacyjne, w tym kilka przystanków na zakupy, może jakiś posiłek i odpoczynek. W połowie tygodnia wrzucę cały plan. Jeśli macie uwagi co do trasy terenowej (np. można gdzieś pojechać lepszą drogą), to piszcie.

Edit: trochę się pozmieniało. Obie wycieczki odbędą się końcem lata, kiedy będzie chłodniej. Prawdopodobnie końcem sierpnia. Odpowiednio wcześniej wrzucę wydarzenie na FB. Trasa do Krakowa pozostaje aktualna, natomiast zamiast Przemyśla będzie Krynica.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Podatek na rowery 1%