Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
28 maja 2015, o 19:42 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Daccordi Pal-Secam
Dzięki za cynk.

Tak się właśnie zastanawiam, a może sobie metalika zafundować? Odcień chciałbym zachować, ale jakość włoskiego lakieru jest na tyle słaba, że odpryski robią się od samego patrzenia.

Wysłane z mojego Casio FR-620TE

29 maja 2015, o 12:48 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: rower
Jak by co znam kolesia co ramy maluje, aerograf, paint stripping, itp, Full profeska ale nie jest tani... :(

żeszuf stolica imitacji

29 maja 2015, o 12:58 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Daccordi Pal-Secam
Pacjent wygląda tak

Obrazek

Na suporcie ma przejście do białego a potem czerwonego, jednak te fragmenty są bez wad. Rozchodzi się o resztę czyli granat czy też szafirowy, jak określają go koleżanki bo ja nie mam takiej szerokiej palety w głowie ;).

W planie mam też zastąpić naklejki z nazwą na napis malowany więc szykuje się interesująca zima. Na zdjęciu powyższym nie widać odprysków bo na potrzeby neta je wyplamkowałem w programie graficznym, ale jest ich trochę. Ponieważ podkład jest biały więc wrednie rzucają się w oczy.

Wysłane z mojego Casio FR-620TE

29 maja 2015, o 17:30 Nieprzeczytany post

Sprzęt: 2 MTB, 1 CTB, Cross
Metalik jest ok, tylko trzeba uważać z grubością warstwy bo potem wychodzi mniej metaliczny. Najważniejsze to dobrze odtłuścić, lekko zmatowić np. papierem 2000, jeszcze raz odtłuścić (polecam zmywacz w sprayu do tarcz hamulcowych). Potem nakładamy ile nam potrzeba warstw bazowego (metalika) by nam pokryło. Warstwa co 30 minut do godziny. Tak samo robimy z bezbarwnym. Najlepiej postawić sobie lampę by widać było odbicie światła na lakierze (czy równo kryje).
Dobrze malować w pogodę o małej wilgotności powietrza i bez pyłu. Czyli w sumie najlepiej malować w taka pogodę jak teraz :).
Do przejść pomiędzy kolorami, polecam użyć taśmy klejącej i nożyka do tapet.

Obrazek

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Podatek na rowery 1%