Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
4 mar 2013, o 22:40 Nieprzeczytany post

ogólnie chce rower sobie ładnie przygotować do jazdy , to mówicie by łańcuch myć , moczyć etapami i nie zdejmować? a jeszcze pytanie , wiecie gdzie w Rzeszowie w niskiej cenie można kupic odblaskowe nalepki ? takie żebym sobie mógł przykleić na ramie i wgl one są chyba przezroczyste a nie mam już zadnych odblasków więc przydało by się dla bezpieczeństwa chociaż zawsze mam jakąś lampkę itp. ale nie zaszkodzi :) , Wojtek tak oliwiony był niestety dosc błędnie i niestety ubolewam nad tym ponieważ był raz smarowany smarem i pare razy takim olejem do łańcucha piły motorowej , wiem ze tak nie powinno byc więc planuje go wyczyścić i nasmarować specyfikiem do tego celów przeznaczonym.

Ten na kołach złom to nasz prawdziwy dom..:)
Pozdro Krzychu798

4 mar 2013, o 22:43 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: rower
Tu coś w temacie zabezpieczeń http://forum.rowery.rzeszow.pl/viewtopi ... hilit=lock
Zapodaj paski z rzepa i nie będzie się przesuwać ;)

żeszuf stolica imitacji

4 mar 2013, o 22:47 Nieprzeczytany post

paski z rzepą ? a gdzie takie cos dostane w rzeszowie , a i macie pomysł gdzie te odblaskowe naklejki moge kupic tanio?

Pozdro Krzychu798

4 mar 2013, o 22:57 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Paski wykonasz sam albo poprosisz mamę, siostrę, swoja laskę, wystarczy dwa paski odpowiednio zszyć tak by się "kleiły". Odblaski każdy sklep rowerowy np. na Hali Targowej, w Tesco też takowe widziałem lub na Alledrogo wybór jest spory. W agencjach reklamowych możesz zapytać zwykle mają ścinki z których można wyciąć coś gustownego ;)

żeszuf stolica imitacji

4 mar 2013, o 23:02 Nieprzeczytany post

haha:D ok spox dzieki . Dobra chyba was nie będe wiecej dręczył bo i tak juz wydręczyłem:D

Pozdro Krzychu798

4 mar 2013, o 23:11 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Unibike Flite '09
Krzychu798, przez te kilka lat podejrzewam, że już trochę kilometrów zrobiłeś, wiec łańcuch może być mocno rozciągnięty, przez co dużo szybciej zużywają się zębatki, nieodpowiednia konserwacja pewnie spotęgowała ten proces, więc na twoim miejscu radził bym zainwestować nawet te 30-40zł, a gwarantuję, że poczujesz różnicę ;)

4 mar 2013, o 23:16 Nieprzeczytany post

mówisz?:D przypomnij mi za miesiąc to wyskoczę po nowy łancuch :D jeszcze miałem was o cos pytać to zapomniałem D:D

aaa już wiem co ja chciałem , pokazywałem zdj mojego roweru , ile kosztowały by do niego błotniki ? najlepiej takie by były ładne i dobre ale tez nie jestem bogaczem by szastać kasą , i najlepiej tak aby można było je łatwo zdjąć , wiecie , tak aby móc jechać gdzieś gdy pada lub gdy jest mokro i nie być wybrudzonym ale i żeby dało się odpiąć gdy jadę w teren czy gdzieś gdzie one nie są mi potrzebne . Zaraz będę patrzył na allegro ale może cos polecicie?

Pozdro Krzychu798

4 mar 2013, o 23:27 Nieprzeczytany post

Sprzęt: 2 MTB, 1 CTB, Cross
Wpadnij do mnie na serwis, to obejrzymy rowerek i dowiesz się co i jak:) Jeśli oczywiście chcesz...

Obrazek

4 mar 2013, o 23:29 Nieprzeczytany post

kundello byłem tam raz u Ciebie nie wiem czy pamiętasz , wyregulowałeś mi tam co nie co i zrobiłeś koła bo były scentrowane. :D

Pozdro Krzychu798

4 mar 2013, o 23:34 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Błotniki hala targowa, w tej okolicy sklep na Fredry lub inne na Dąbrowskiego coś znajdziesz na pewno...

żeszuf stolica imitacji

4 mar 2013, o 23:41 Nieprzeczytany post

no tak ja wiem tylko ze ja jestem dziwny bo mi sie takie błotniki np nie podobają http://allegro.pl/blotniki-rowerowe-sks-bevertail-xl-do-26-i-28-cali-i3015750687.html a podobają mi sie np takie , takie dziwne trochę ale fajne zarazem:D http://allegro.pl/sks-grand-m-o-m-blotnik-tylny-26-cali-rowertour-i3003854298.html tylko kto mi da hajsu 80zł na 1 taki błotnik haha?:D

Pozdro Krzychu798

4 mar 2013, o 23:59 Nieprzeczytany post

Sprzęt: 2 MTB, 1 CTB, Cross
Poszukaj zestawu błotników Author X-bow. Komplet kosztuje około 80zł. Są wytrzymałe i ciekawie wyglądają.

Obrazek

5 mar 2013, o 00:01 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

No tak... dziwne rozterki ;)
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :P

żeszuf stolica imitacji

5 mar 2013, o 00:03 Nieprzeczytany post

BaracudaV napisał(a):
No tak... dziwne rozterki ;)
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :P

święte słowa:D

kundello napisał(a):
Poszukaj zestawu błotników Author X-bow. Komplet kosztuje około 80zł. Są wytrzymałe i ciekawie wyglądają.

zaraz poszukam ;)

a skąd pewnosc że będą mi dobrze współpracowały , bedzie dobre umocowanie? bo psize ze do kół 26 cali to w sumie pasuje , a jeszcze takie pytanie bo w sumie zawsze bez błotników jezdzilem , czy jezeli jest mokra nawierzchnia tuz po deszczu lub jedzie się w trakcie gdy pada z błotnikami , to nie chlapie na plecy i twarz ( z przedniej opony?) czy to tylko cos tam troszke pomaga? jakie są wasze wrażenia?

Pozdro Krzychu798

5 mar 2013, o 00:18 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Bywało się pod kreską i wiem jak to jest liczyć się z każdym groszem. Życzę powodzenia i do zobaczyska na trasie lub przy okazji RzMK.

Tylko pełne błotniki chronią w pełni ale to nie do MTB ;)

żeszuf stolica imitacji

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Podatek na rowery 1%