Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
25 wrz 2014, o 11:23 Nieprzeczytany post
Ul. Sobieskiego, godzina 11. Badumtsss

Obrazek

25 wrz 2014, o 12:04 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: stary zardzewiały trup
Powtarzam od jakiegoś czasu: wypuścić na miasto kilka wygłodniałych lawet i będzie spokój.

28 wrz 2014, o 19:19 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Cossacj Country
Z innej beczki. Za potrzebą udaliśmy się na stację Shella na hetmańskiej a tam taka informacja.

Obrazek

Wysmaruję na dniach odpowiednie pismo do centrali z zapytaniem o traktowanie rowerzystów którzy również są klientami stacji benzynowych.
Tajemnica poliszynela to taka że stacje więcej zarabiają na produktach niż paliwie.

Obrazek

29 wrz 2014, o 00:48 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Mam ich kilka
Przy Rejtana u konkurencji nie ma problemu z napompowaniem ;) Ale presty nie napompujesz :/

29 wrz 2014, o 15:48 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Pismo przygotowane, jakieś sugestie?
Link do pliku oraz pozostałe pisma

Obrazek

30 wrz 2014, o 19:11 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: rower
Idiotów nie sieją, rodzą się też w powiecie tomaszowskim...
Przecież kobieta z wózkiem może przejechać po kamyczkach i jedlinie lub obejść budynek MH dookoła :wsciekly:

Załączniki:
WP_20140930_010[1].jpg
WP_20140930_010[1].jpg [ 969.16 KiB | Przeglądane 7324 razy ]
WP_20140930_011[1].jpg
WP_20140930_011[1].jpg [ 1.1 MiB | Przeglądane 7324 razy ]
WP_20140930_012[1].jpg
WP_20140930_012[1].jpg [ 1.33 MiB | Przeglądane 7324 razy ]

żeszuf stolica imitacji

30 wrz 2014, o 22:19 Nieprzeczytany post
ja zostaje przy karnych, pod millenium ostatnio zostawiłem komuś kto idealnie dwa miejsca zajął, tam straz miejska chyba nie pomoże bo jest to teren prywatny. Fakt, z rowerem to nie ma wiele wspólnego ale w niedziele popołudniu ciężko tam o miejsce dla samochodu, zrobiłem 2 rundy po całym parkingu zanim zaparkowałem. Ale tam jest tak co weekend.

3 paź 2014, o 19:41 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Daccordi Pal-Secam
Ostatnio stwierdziłem, że ten kFiat stoi tu już chwilkę blokując jedną stronę stojaka przy WDK na Okrzei.

Obrazek

Ogólnie to miejsce nie ma szczęścia. Jak nie Bravo to czasami inne auto go blokuje w ten sam sposób.

Wysłane z mojego Casio FR-620TE

3 paź 2014, o 21:25 Nieprzeczytany post

Sprzęt: 2 MTB, 1 CTB, Cross
Nic tylko przypiąć dwa rowery po obu stronach :D

Obrazek

13 paź 2014, o 19:52 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Dzisiaj otrzymałem odpowiedź w sprawie zakazu używania kompresora na stacji Shellz ulicy Hetmańskiej. Myślę że odpowiedź nas satysfakcjonuje.

Szanowny Panie,

Dziękuję za podzielenie się swoimi uwagami na temat jakości oferowanych usług na stacji Shell w w Rzeszowie na ulicy Hetmańskiej 46.
Staramy się, aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie, a każdy z naszych klientów obsłużony w sposób fachowy i profesjonalny.
W nawiązaniu do otrzymanej informacji o tym , że kompresorem na w/w stacji można pompować koła wyłącznie w pojaznach silnokowych informuję, że zaraz po otrzymaniu od Pana zgłoszenia skontaktowaliśmy się z kierownikiem stacji w celu wyjaśnienia sytuacji.
Kierownik stacji poinformował nas, że kompresor działa poprawnie. Końcówki kompresora są przystosowane do samochodów silnikowych. Klienci często chcąc popmować przykładowo rowery uszkadzali końcówki, dlatego też została wywieszona stosowna informacja. Kierownik stacji powiadomił nas o tym, iż postara się zakupić wymienną końcówkę umożliwiającą pompowanie kół także w pojazdach niesilnikowych.
Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności, które Pana spotkały.

Mamy nadzieję, że pozostanie Pan naszym klientem.

Z poważaniem
Magdalena Gołas

Starszy specjalista d/s obsługi klien

Obrazek

13 paź 2014, o 21:03 Nieprzeczytany post

Sprzęt: RockRider 9.1 2011
Coś mi nie pasuje w tym wyjaśnieniu bo samochody jak i większość rowerów posiada zawór schradera, więc tłumaczenie takie na odczep w stylu "chodziło nam o kasę ale wymyślimy coś innego i może łykną".

Ps. Ktoś sprawdzał może ostatnio czy wrócił "pistolet" do pompowania na watkemie na Armi Krajowej bo ostatnio go nie było?

13 paź 2014, o 22:17 Nieprzeczytany post
zaworki typu presta są co raz bardziej popularne, w nowych rowerach chyba się już nie stosuje tzw zaworów samochodowych.
Wystarczyła by karteczka ze zdjęciem zaworka z jakim jest kompatybilna końcówka kompresora, przejściówka mogłaby być w kasie do pożyczenia lub do kupienia, cena to około 7zł.
Nie wiem czy taki zakaz jaki tam wisi coś dawał, kto chce napompować to i tak napompuje, jeżeli obsługa stacji by przyłapała rowerzystę na pompowaniu to czy prawnie mogą wyciągnąć jakieś konsekwencje wobec rowerzysty ?

29 paź 2014, o 23:28 Nieprzeczytany post

Sprzęt: KROSS Trans Pacific
Dzisiaj zauważyłem że znak kończący DDR na Marszałkowskiej/Konopnickiej został przesunięty za skrzyżowanie, na ul. Konopnickiej. Można więc przejechać przejazdem dla rowerów i zasuwać na Wiadukt Śląski, bo za przejazdem nie widziałem odwołania DDR.

30 paź 2014, o 16:12 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: stary zardzewiały trup
Chyba jezdnią można zasuwać. Jeśli dobrze to sobie wizualizuję, to za skrzyżowaniem nie dostawili C-13/C-16, więc nie ma tam ddr.

30 paź 2014, o 17:24 Nieprzeczytany post

Sprzęt: KROSS Trans Pacific
Czyli skrzyżowanie odwołuje znak C-16? W takim razie też bez sensu bo po pokonaniu przejazdu dla rowerów popełnia się wykroczenie zjeżdżając na chodnik. Przejechać skrzyżowania jezdnią też nie wolno, bo jest przejazd dla rowerów.
W sumie, i tak tamtędy nie jeżdżę, choć mam najbliżej.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Podatek na rowery 1%