Rowery Rzeszów

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
4 lip 2015, o 11:22 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Merida Kalahari 550
Szpital na górce. Czyli na Lwowskiej.

Obrazek

Wejście główne. I tak nie trafiłem ze zdjęciem. Bo zona dzień wcześniej miała problem z zapięciem roweru, wszystkie drzewa były zajęte.

Obrazek

7 wrz 2015, o 13:12 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Merida Kalahari 550
Gimnazjum nr 10 na ul. Partyzantów. Są tam i nasze stojaki z akcji "Tu mieszkam, tu zmieniam". Ale jak widać zapotrzebowanie duże mimo pogody (wietrznie, chmurnie i może padać deszcz)

Obrazek
,
Obrazek

Obrazek

26 sie 2016, o 23:13 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Giant :)
Więcej stojaków typu odwrócone "U"! Podczas projektowania innego typu stojaków chyba nikomu nie wpadło do głowy, że ktoś może posiadać hamulce tarczowe. Mimo, że rzadko to robię to niekiedy jestem zmuszony przypiąć gdzieś rower na minutę czy dwie i niestety gdy widzę calutki (inny niż U) stojak dla siebie, przypinam do słupa/barierki obok gdyż nie mam żadnej możliwości upchać w ten zwykły stojak swojego dwukołowca.
Przy okazji ponarzekam trochę na PKP... ktoś próbował zawiesić rower w pociągu/szynobusie w miejscu przystosowanym do rowerów? Rowery z wąskimi kołami owszem da się. Niestety ja i troje innych podróżujących z rowerami musieliśmy stać nad sprzętem przez całą podróż i co przystanek przestawiać rowery z kąta w kąt gdyż zmieszczenie w wieszak szerszego koła jest niewykonalne.

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Podatek na rowery 1%