Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Autor Wiadomość
1 sie 2013, o 13:36 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: rower
A może by któryś z tych projektów zaistniał w naszej przestrzeni miejskiej lub Stowarzyszenie mogło by wraz z naczelnym wizjonerem stolicy imitacji ogłosić też podobny konkurs na rzeszowskie stojaki, co Wy na to?? Zapraszam do dyskusji.

...Konkurs na najlepszy stojak rowerowy: ogłaszamy kandydatów!
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią (i informacją o drobnym opóźnieniu, za które raz jeszcze przepraszamy) chcielibyśmy ogłosić Wam listę projektów stojaków rowerowych, które zgłosiliście do naszego konkursu.

Przede wszystkim chcemy Wam bardzo podziękować za niesamowity odzew. 10 projektantów i 17 projektów to wynik, który po prostu nas onieśmielił :-) Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że chcecie działać i brać udział w tworzeniu wizerunku naszych miast...

Cały tekst: http://www.kochamrowery.pl/2013/07/konk ... erowy.html

...Oto on: najlepszy Waszym zdaniem stojak rowerowy!
Po trwającym tydzień głosowaniu wybraliście najlepszy Waszym zdaniem stojak rowerowy...

Różnicą zaledwie jednego głosu zwyciężyła propozycja nadesłana przez Huberta Dziedzica, czyli projekt w konkursie oznaczony numerem 5:

Obrazek

Cały tekst: http://www.kochamrowery.pl/2013/07/oto- ... tojak.html

Mnie osobistycznie zwycięzca nie urzekł niczym w swej prostocie :znudzony:
Moje typy:
nr. 12 moim zdaniem hit przy dworcach, uczelniach, akademikach, zakładach pracy, kinach, teatrach itp itd byle by nie pod patronatem McSyfa

Obrazek

nr. 1 przy zachowaniu odpowiednich odległości rower od roweru oraz naprzemienności (lewo-prawo) stojaków jest ok

Obrazek

nr.11 jak wyżej naprzemienność zachowana samoistnie

Obrazek

nr. 8 prostota i funkcjonalność w jednym

Obrazek

Poniżej coś z zupełnie innej holenderskiej beczki ;) obserwacja własna:

Obrazek

Kolejność w/w typów jest losowa, nie sugerowałem się tez typem rowerów pokazanych na wizualizacjach. Uważam że każdy z powyższych projektów jest dobry ale nadaję się do zamontowania w innej lokalizacji.

żeszuf stolica imitacji

26 wrz 2013, o 21:17 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Od pewnego czasu tropie różne stojaki rowerowe, zwłaszcza modernistyczne oraz mikrostojaki które nie wadzą a cieszą użytecznoscią i wytropiłem konkurs gdzie wygrał taki Przypinacz :hurra: : http://www.postawnastojak.pl/

26 wrz 2013, o 22:00 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Unibike Flite '09
No trzeba przyznać, że są piękne ;) Widać, że duży nacisk położyli na możliwość przypięcia roweru za ramę i koło, ale ciekaw jestem jak by to wyglądało w rzeczywistości na niektórych projektach :)

26 wrz 2013, o 22:38 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: rower
Po co Spiermandolone Głupie :dobani: - blaszka, blaszce nie równa a prędzej mur rozpiermandolisz niż wyrwiesz kotwę chemiczną.

żeszuf stolica imitacji
Ostatnio edytowano 26 wrz 2013, o 23:38 przez Wojtek, łącznie edytowano 1 raz
Połączone

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Podatek na rowery 1%