Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Autor Wiadomość
28 wrz 2015, o 20:14 Nieprzeczytany post

Sprzęt: MERIDA
Witam
Drodzy wspaniali rowerzyści proszę was o opinie w sprawie szosówki model B'Twin Triban 500

oto link https://www.decathlon.pl/triban-500-id_8331913.html

Czy warto pchać się w tą szosówkę czy lepiej coś lepszego wybrać. Dodam że jestem nowicjuszem nie potrzebuje wypaśnego sprzętu z najwyższej półki. Na koniec na co dzień jeżdżę górskim rowerem, ale to dobry w teren leśny, kamienie itp. Proszę o opinie, sugestie, uwagi.

29 wrz 2015, o 07:14 Nieprzeczytany post
moim zdaniem nie ma sensu. jesli masz mozliwosci finansowe to kup cos co nie jest na microshifcie. najbardziej oplaca sie kupic jakąś używke, jeśli dobrze poszukasz i poczekasz na okazje to szukaj coś na shimano 105 (6700). bedziesz miał sprzet na lata, w przypadku microshiftu musiałbys myśleć o szybszej naprawie/wymianie napędu

29 wrz 2015, o 07:55 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Daccordi Pal-Secam
Jeśli chce Ci się przestudiować tego brazylijskiego tasiemca http://szosa.org/topic/7698-decathlon-seria-triban/ to możesz sobie wyrobić zdanie.

Wysłane z mojego Casio FR-620TE

29 wrz 2015, o 17:14 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: b'twin triban 500
Używam tego roweru i nie żałuję zakupu. W 2 miesiące przejechałem ni 700 km i nie miałem problemów. Jak dla początkującego kolarza wg mnie jest bardzo dobry. Nie ma problemu z przerzutkami. Lekko wszystko działa.

1 paź 2015, o 21:46 Nieprzeczytany post
po 700 km nawet rower z tesco bedzie działał ;) ale przejedź 7000 i powiedz czy wszystko działa jak na początku ;)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Podatek na rowery 1%