Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Regulamin działu

Jeżeli dodajesz nowy wpis w sprawie kradzieży roweru postępuj zgodnie z instrukcją:

1. Napisz kiedy skradziono rower
2. Z jakiego Miejsca
3. Jaki to był sprzęt (opis, zdjęcia)
4. Czym był zapięty
5. Dane kontaktowe

W przypadku odnalezienia poinformuj nas

*Sugerujemy, aby wpisy o kradzieży bądź zagubieniu sprzętu rowerowego zgłaszać bezpośrednio do naszego Oficera Rowerowego w kategorii Kradzież bądź zagubienie sprzętu rowerowego

Autor Wiadomość
9 cze 2014, o 15:51 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Kelly's Quartz 2007 Green
Dzisiaj 9.06.2014r w godzinnach wczesnorannych w okolicach dworca PKS, Galerii Rzeszów został skradziony rower KELLYS QUARTZ czarno zielony. Poniżej fotka. Będe wdzięczny za jakiekolwiek informacje.

Załączniki:
rower.jpg
rower.jpg [ 359.9 KiB | Przeglądane 3231 razy ]

9 cze 2014, o 16:23 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: rower
Prosimy o info czym, w jaki sposób rower był zabezpieczony i z jakiego miejsca został skradziony?

żeszuf stolica imitacji

10 cze 2014, o 08:00 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Jak to został skradziony po raz drugi raz (złodziej złodziejowi ukradł)?

10 cze 2014, o 13:46 Nieprzeczytany post

Skradziono go rok temu, sprawce złapano, rower odzyskałem. Piszę bo już zakładałem wątek.

Rower skradziono ponownie 9.06.2014. Tym razem z klatki schodowej, nie był przypięty.

10 cze 2014, o 14:14 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Ręce opadają :zalamany: czyli zginął nie jako na własne życzenie a podobno nic dwa razy się nie zdarza ... :zalamany:

żeszuf stolica imitacji

10 cze 2014, o 14:39 Nieprzeczytany post

tak, właśnie strasznie chciałem zeby mi go ukradli Panie Baracudo
Widze, że nie potrzebnie założyłem wątek na tym forum, skoro potraficie tylko komentować.

10 cze 2014, o 16:18 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Bez emocji proszę, bez emocji. Jesli byś był łaskaw prześledzić wszystkie tematy o kradzieżach rowerów na naszym forum doszedł byś do wniosku że giną tylko rowery słabo zabezpieczone, linką z marketu lub wcale nie zabezpieczone. Okazja czyni złodzieja a Ty tą okazję stworzyłeś sam. Nie miej proszę pretensji do nas że nie rzucamy się w miasto na poszukiwania, każdy z nas jeśli zobaczył by ten rower dał by znać gdzie trzeba. Polecam odwiedzić giełdę samochodową na Załężu i śledzić wszystkie portale ogłoszeniowe i aukcyjne. Mam nadzieję że znajdzie się po raz drugi...

żeszuf stolica imitacji

10 cze 2014, o 22:40 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

A mi skradziono w przeciągu roku już stare siodełko, gumki do bagażnika, pękniętą latarkę rowerową (czyli tak naprawdę baterie bo nie przewidziałem, że na takie coś sklejone taśmą ktoś się połakomi), no i ostatnio woskownicę/hoję - taką 4 letnią roślinkę co rosła na klatce schodowej. I co wszystko trzeba było przypinać linką a jeszcze lepiej U-lokiem. Coś wydaje mi się, że nie tędy drogą.

13 cze 2014, o 08:29 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Author
Wspolczuje, bo nam tez ukradli dwa wczoraj w nocy. Wlezli na posesje za bramke i sobie wzieli. Jako, ze masz juz doswiadczenie, napisz prosze w jaki sposob znalazl sie rower po pierwszym skradzeniu. Gdzie go szukac? Na gielde sie wybieramy, sa gdzies jeszcze takie miejsca w Rzeszowie?

13 cze 2014, o 12:24 Nieprzeczytany post

Poprzednim razem był to czysty przypadek że znaleźli.
Teraz to nawet nie łudzę się.
Niestety nasza policja to nie CSI. :)

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Podatek na rowery 1%