Skradziono rower Zalesie Zelwerowicza • Poszukuję Forum rzeszowskich rowerzystów
Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Regulamin działu

Jeżeli dodajesz nowy wpis w sprawie kradzieży roweru postępuj zgodnie z instrukcją:

1. Napisz kiedy skradziono rower
2. Z jakiego Miejsca
3. Jaki to był sprzęt (opis, zdjęcia)
4. Czym był zapięty
5. Dane kontaktowe

W przypadku odnalezienia poinformuj nas

*Sugerujemy, aby wpisy o kradzieży bądź zagubieniu sprzętu rowerowego zgłaszać bezpośrednio do naszego Oficera Rowerowego w kategorii Kradzież bądź zagubienie sprzętu rowerowego

Autor Wiadomość
6 lip 2014, o 11:14 Nieprzeczytany post

Sprzęt: rower miejski
Skradziono rower między 30 czerwca a 3 lipca 2014 roku, z bloku, zamykanego schowka, był schowany za ścianą, nie był widoczny po otwarciu drzwi, zamykanych na klucz, klatka zamykana, rower zakupiony w dniu 12.06.2014 roku. Rower był schowany i spięty łańcuchem na tylnym kole. Dostęp do schowka mają tylko lokatorzy, wynajmujący oraz ekipa sprzątająca blok. Obok skradzionego roweru znajdowały się tam jeszcze 3 inne. One nadal się tam znajdują. Nie było włamania do schowka. Zamek nie został uszkodzony. Drzwi do klatki schodowej też nie zostały uszkodzone. Rozmiar M, numer seryjny ramy CM13I00899,rower marki GT, Timberline 2.0, 2014.
Proszę to jest ta specyfikacja roweru
http://www.gt-bikes.pl/rowery/2014-gors ... berline-20

Proszę o kontakt pod numerem 668987828 lub o powiadomienie policji.

Załączniki:
rower.jpg
rower.jpg [ 38.86 KiB | Przeglądane 3706 razy ]

6 lip 2014, o 11:36 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Cossacj Country
Nie jestem pewien ale zgłoszenie na policje musi dokonać właściciel. Zrób to jak najszybciej, może odciski palców się jeszcze da zrobić. Jeśli ten łańcuch jeszcze tam jest to go nie dotykaj i włóż do jakiej reklamówki.
Współczuję straty.
Dokładny opis sugeruje że kradzieży dokonała osoba mająca dostęp do kluczy co zawęża grono podejrzanych.

Obrazek

6 lip 2014, o 11:53 Nieprzeczytany post

Sprzęt: rower miejski
Kradzież została zgłoszona na policję, były problemy z przyjęciem zgłoszenia. Nie chcieli przyjąć. Prosiłam o zdjęcie odcisków palców policję, ale na razie bez skutku. Może jutro coś ruszy, ale nadziei nie mam. Też uważam, że to jest bardzo wąski krąg podejrzanych, ale wszystko zależy od tego czy policja podejmie jakiekolwiek środki.

6 lip 2014, o 12:33 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

:cenzura: Jak to nie chcieli przyjąć?
Jakie mieli wątpliwości?
W końcu to ich zas..... :cenzura: obowiązek.

Obrazek

6 lip 2014, o 15:35 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Daccordi Pal-Secam
marzena napisał(a):
Prosiłam o zdjęcie odcisków palców policję, ale na razie bez skutku. (...) Też uważam, że to jest bardzo wąski krąg podejrzanych, ale wszystko zależy od tego czy policja podejmie jakiekolwiek środki.

W jakim celu te odciski? Aby porównać z bazą bandziorów? Bo chyba nie sądzisz, że bez decyzji sądu Policja może sobie ot tak latać po sąsiadach i każdemu paluchy sprawdzać?

Wysłane z mojego Casio FR-620TE

6 lip 2014, o 15:45 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Chodzi o pobranie odcisków z miejsca kradzieży.
Aby sprawdzić z bazą danych czy już sprawca nie widnieje w rejestrze.
Czy seriali amerykańskich nigdy nie oglądałeś. ;)
Po za tym Policja w razie podejrzeń nie musi mieć nakazu sądowego. Poza tym pobranie odcisków dokonuje się by wykluczyć z grupy podejrzanych. Prawie z automatu dotyczy to wszystkich korzystających z danego pomieszczenia.
Oczywiście mogę się mylić gdyż nie znam aż tak dokładnie KK, KpK, KW, KpW.

Obrazek

6 lip 2014, o 17:32 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Daccordi Pal-Secam
Zdarza się oglądać. Ale tam to policja ma prawo nawet aresztować (a u nas trzeba się z sądem wozić)!

Wysłane z mojego Casio FR-620TE

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Podatek na rowery 1%