Rowery Rzeszów

jaki-rower.pl

Autor Wiadomość
19 lip 2015, o 16:02 Nieprzeczytany post

Sprzęt: giant tourer stx, gudereit
Witam,informujmy się na wzajem o nowo powstałych asfaltach,każdy gdzieś tam jeździ i widzi że powstają piękne nowe asfalty na danych odcinkach,proszę je tutaj wpisywać,abyśmy którzy jeździmy na rowerach szosowych byli na bieżąco, i tym bardziej mieli informacje o nowych trasach, proszę też dopisać czemu ma służyć dany odcinek np.jakiś skrut bądź fajny zjazd bądź podjazd itp, proszę też o akceptację tematu przez administratora.

19 lip 2015, o 16:10 Nieprzeczytany post

Błażowa-Dylagowka 9.6km przez:ostrą górę ,praktycznie na ukończeniu stan na 18 Lipca 7,2km gotowe, skręcamy obok stadionu w Błażowej, jakieś tam urozmaicenie w kierunku Jawornik Polski,Dynów,Dubiecko.

19 lip 2015, o 16:19 Nieprzeczytany post

Golcowa-Magierów-Barycz 5,2km .Nowiutki asfalt .Jadąc od Domaradza skręcamy w pierwszy skręt w lewo po minięciu znaku Blizne 5km, łagodny podjazd,wyjeżdżamy na skrzyżowaniu z Gwoznica Górną i drogą 884, co ułatwia ,alternatywa na odcinki Sanok-Brzozów Rzeszów,w Bliznem skręcamy na Golcowa 5km i dalej na nasz nowy asfalt według skazowek dalej można pojechać do Kakolowki-Błażowej czy drogą 884,omijamy też podjazd Domaradz-Barycz.

19 lip 2015, o 16:26 Nieprzeczytany post

Gdyby ktoś wybierał się w okolice Krosna, od zeszłego roku,funkcjonuje odcinek 3,1km,z Czarnorzek obok Kościoła na punkt widokowy Korczyna Dział,asfalt gdzie ciężko spotkać samochód, co daje ?dojazdowka do drogi krajowej 19(e371),lub do Jasienicy Rosielnej -Domaradzka-Brzozowa,trasa pozytywnie widokowa.

19 lip 2015, o 20:47 Nieprzeczytany post
czyli blazowa - dylagowska jeszcze nie jest wysafaltowane w calosci ? wlasnie dzis tam jechalem od blazowej na mtb, nieco sie zdziwilem ze zrobili tam asfalt. niestety nie dojechałem do dylagowki bo wczesniej odbiłem na mokłuczke ale jestem ciekaw czy jak wjade tam na szosie to czy nie bede musial sie wracac z powodu prac drogowych

19 lip 2015, o 22:14 Nieprzeczytany post
Członek Stowarzyszenia

Sprzęt: Cossacj Country
Jakaś mapka gdzie zaznaczone by te odcinki były. Posty niedługo się zagubią jak będą dochodziły nowe.

Obrazek

25 lip 2015, o 18:27 Nieprzeczytany post

Odcinek Dylagowka_Błazowa w pelni wyasfaltowany, można śmigać.

25 lip 2015, o 18:31 Nieprzeczytany post

Dziury gdzie można było koła pogubić, Nozdrzec do Wara droga wojewodzka 835 nareszcie 3km nowego asfaltu.

25 lip 2015, o 21:51 Nieprzeczytany post

Po zjeździe obok wsizu w Kelnarowej w Nowym Borku powita nas nowy asfalt, na odcinku do Blazowej Dolnej około 5 km.

19 sie 2015, o 07:50 Nieprzeczytany post

Sprzęt: Daccordi Pal-Secam
Jadąc asfaltem pomiędzy Wyżnem a Połomią (górą) szosowcy trafiali na 300 metrowy odcinek żwirowy. Nie wiem kiedy dokładnie położono asfalt, bo od poprzedniej mojej tam bytności minęły z 4 miesiące, ale w niedzielę stwierdziłem, że braki uzupełniono.
Chodzi o ten odcinek:
https://goo.gl/maps/N0G9h

Wysłane z mojego Casio FR-620TE

21 wrz 2015, o 22:49 Nieprzeczytany post
Kąkolówka ma nowy asfalt od mostu w strone centrum wsi. Ogolnie caly odcinek gdzie byly dziury, tam gdzie byl dobry to zostawili. Do tego trzy fragmenty po 30metrow asfaltu w miejscach w ktorych uwozila sie droga.

29 mar 2016, o 17:49 Nieprzeczytany post
no i jak Panowie po zimie ? podobno gdzies są jakies nowe asfalty ale nie wiem gdzie

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Podatek na rowery 1%